Innowacyjna symulacja na szkolenia firmowe – kurs trenerski

Informujemy Państwa, iż w naszym katalogu symulacji dla sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw, podmiotów niekomercyjnych i sektora publicznego od ostatniego kwartału udostępniliśmy symulację szkoleniową: Drużynowe rozgrywki w nieziemskim wariancie gry w Daleki Wschód (Wstępna nazwa gry jest jeszcze nie tsaki jak ma być – natomiast odzwierciedla sens zadania.)
Ninieszą grę rekomendujemy na szkoleniach z finansów menedżerskich, z zarządzania czasem a także na szkoleniach team building. Symulacja nadaje się też na szkolenia ścisłe i wiedzowe – jako przerywnik. Dominujące jej użytkowanie to Gry Integracyjne.

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE GRY:
Zakres symulacji: zachowania prospołeczne
Miejsce pochodzenia praw autorskich: Cypr
Czas trwania: od jednego do dwóch dni – zależne od wariantu
Liczba uczestników: co najmniej 8, do 19.
Niezbędny sprzęt: piłka lekarska – sztuk osiem, szczypce do cięcia i łamania glazury – sztuk sześć, kleje w płynie- sztuk dwie, trochę buraków, paczka morskich karteczek, haczyk potrójny

REFERENCJE
Jerzy Jedlikowski Usługi Maszynami Budowlanymi , LUXASTYL Michał Nowakowski, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Langaz-Lanko” Andrzej Langowski, Matt R.P. Trączyńscy Spółka Jawna, „RAWBUD” Rawicz Sp. z o.o., PLASTFARM Jerzy Włodarczak, P.P.H.U. Kampra Więcek Antoni, Powiat pleszewski, Gmina Jutrosin, Wielkopolski Specjalistyczny Szpital Chorób Płuc i Gruźlicy im. dr Władysława Biegańskiego w Chodzieży, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krotoszynie, Stowarzyszenie „Miłośnicy Muzyki Cerkiewnej”, Fundacja Aktywnej Rehabilitacji FAR , Fundacja Opieki nad Zwierzętami CANIS , Mokotowskie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich „Azyl”, Stowarzyszenie Centrum Inicjatyw Międzykulturowych , Stowarzyszenie Krzewienia Sztuk Walki Kung Fu „Czerwony Tygrys”, Stowarzyszenie Lekarzy Klubowych Komisji Działalności Podwodnej ZG PTTK, Stowarzyszenie Sztuka Społeczna , Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo – Wschodnich – Oddział Stołeczny, Zespół Społecznego Gimnazjum Specjalnego „Dać Szansę” i Społecznej Szkoły Podstawowej „Dać Szansę”
Symulacja była też prowadzona na studiach podyplomowych „Biznes i zarządzanie”

LITERATURA:
Trenerem zainteresowanym tym narzędziem polecamy opisane poniżej pozycje literaturowe:

• Zarządzanie projektem. Co dobry szef projektu wie, robi i mówi-Rob Armstrong, Stephen Barker
  • Ja, Steve. Steve Jobs własnymi słowami-George Beahm
  • Rozszyfrować rynek-Jay M.W. Tadion
  • Wiedza i bogactwo narodów-David Warsh
  • Zarządzanie projektami prosta droga do sukcecu-Patrick Harper-Smith
  • Liderzy innowacyjności-Jean Philippe Deschamps
  • Zaatakuj swój dzień, zanim on zaatakuje Ciebie! Sprytne zarządzanie czasem w biznesie i na co dzień-Trapper Woods , Mark Woods

SZKOLENIE LICENCYJNE:
    Termin: po zamknięciu listy uczestników
    Miejsce: Barcin, pensjonat Dwór Podstolice, ulica Sienkiewicza Sienna 1a
    Cena spotkania: 3200 PLN +23% VAT. Oferujemy prawo uiszczenia ceny ratalnie – dwanaście miesięcznych wpłat.
    W cenie spotkania znajduje się obiad. Przystawka: Karkówka nadziewana wędzonką z czerwoną węgierską papryką . Zupa: Tradycyjny bulion z makaronem. Drugie danie: Sznycel wiejski zapiekany z serem i pieczarkami, kluski śląskie, wybór surówek. Deser: Mrożony krem bananowy podany z sosem jagodowym i gałką lodów pistacjowych. Napoje zimne: Woda Cisowianka Perlage, Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Caffe Latte, Herbata.

• Comments are closed.