Spotkania integracyjne – wylosowani kursanci

Wszystkim niżej wymienionym gorąco składamy wyrazy wdzięczności (i wysyłamy opisane poniżej prezenty) za zaangażowanie na odpowiedzenia na pytania w badaniu, który przesłali Państwu nasi konsultanci Marcin Piątek, Dezyderiusz Jankowiack, Hubert Czech i Ignacy Furman na wyjeździe Nadmorskie Survivalowe Eventy Team Building

• Jakub Kulikowski, Konwojent, Morzeszczyn, przyznajemy darmowy wstęp na szkolenie „ Młody menadżer – jak stworzyć zwycięski zespół ?” lub kurs z pracy zespołowej a także wydawnictwo „Bibliotekarstwo szkolne: teoriai praktyka. Tom 2. Praca pedagogiczna biblioteki”
  • Leon Kasprowicz, Astronom, Mały Płock, zapraszamy gratisowo na warsztat zamknięty „ trening negocjacji racjonalnych” lub szkolenie team building a ponadto książkę „Rodzima Wiara. Monografia związku wyznaniowego”
  • Bogdan Bies, Meliorant, Zębowice, przyznajemy rabat na program e-learning „ wewnętrzna siła i poaktywność jako czynniki warunkujące inicjatywę w działaniu.” lub szkolenie integracyjne plus publikację „Poeci na tułaczce: w kręgu autorów Oficyny Nicejskiej Samuela Tyszkiewicza 1940-1947”
  • Bronisław Dworzyński, Oceanolog, Sędziejowice, dostaje od nas zaproszenie na wykład „Inteligencja emocjonalna ” lub zabawę i grę integracyjną a także książkę „Idee i rzeczywistość: bibliotekarstwo pragmatyczne”
  • Leokadiusz Sienicki, Chirurg, Strzelin, dostaje od nas zaproszenie na panel dyskusyjny „Zarządzaj asertywnie swoją energią w czasie” lub wybraną naszą grę szkoleniową a dodatkowo książkę „6 łyków pozytywnej energii”
  • Kacper Ceglarski, Inżynier transportu (logistyk), Przyłęk, dostaje od nas zaproszenie na warsztat zamknięty „Szef doskonały – intensywny warsztat umiejętności menedżerskich” lub szkolenie team building a także publikację „Modelowanie rozległych systemów informacyjnych”
  • Franciszek Wilkoszewski, Elektromonter lotniczy, Godziszów, przesyłamy bezpłatny voucher na szkolenie „Wystąpienia publiczne. zasady skutecznego porozumiewania się i współpracy z mediami.” lub szkolenie integracyjne i książkę „Fizjologia człowieka. Krótkie wykłady”
  • Comments are closed.