Ciekawa gra na szkolenia firmowe – kurs trenerski

Informujemy Państwa, iż w naszej bibliotece symulacji dla sektora MŚP, fundacji niedochodowych i urzędów publicznych od zeszłego roku promujemy symulację integracyjną: Absurdalne zawody w nietypowym wariancie gry w paintball-wzajemna eliminacja (Wstępna nazwa tej zabawy jest do dopracowania – natomiast odzwierciedla fabułę tego modułu.)
Naszą grę polecamy na szkoleniach z twórczego analizowania problemów, z rozwiazywania konfliktów a także na wyjazdach team building. Gra jest polecana także na szkolenia ścisłe i wiedzowe – jako przerywnik. Dominujące jej zastosowanie to Treningi Z Zarządzania.

CHARAKTERYSTYKA SYMULACJI:
Zakres tematyczny zabawy: umiejętności interpersonalne
Kraj pochodzenia tego narzędzia dydaktycznego: Malta
Czas realizacji (bez przygotowań): dwa dni
Liczba uczestników: minimalnie 5, maksymalnie 20.
Rekwizyty: sanki – sztuk trzy, uszczelka do korków – sztuk osiem, podpórki pod plecy- sztuk osiem, trochę musli, paczka turkusowych nalepek, wieszak stojący łazienkowy

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
„AKUSTIX” Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „Stawoj Plus” sp. z o.o., Hospital Investment Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Z-dy Mechaniczno Meblowe MEBLOMECH Sp. z o.o., Słowińscy Spółka Jawna, „Kolita” R.Kopycki, J.Lis, D.Taciak Spółka Jawna , Decor Systems Michał Strzeszewski, Powiat Wolsztyński, Gmina Kłodawa, Szpital Specjalistyczny w Pile im. Stanisława Staszica, Biblioteka Raczyńskich, Fundacja Sztuki Współczesnej In Situ, Fundacja Medalion i Miecz, Lecznica Zdrowia Fundacja Akcja dla Zdrowia, Polska Fundacja Pomocy Dzieciom Niedosłyszącym „Echo”, Stowarzyszenie „Salutaris” Rozwijania Inicjatyw Pedagogiczno – Psychologicznych, Stowarzyszenie Domów Opieki i Pensjonatów dla Seniorów, Stowarzyszenie Pomocy Młodzieży Dyslektycznej, Stowarzyszenie Studenckie Centrum Kultury HALS, Towarzystwo Turystów Przyrodników i Krajoznawców, Związek Harcerstwa Polskiego
Gra była również przeprowadzana na studiach doktoranckich „Muzyka i muzykologia”

DODATKOWA WIEDZA:
Trenerem rozważającym zakup proponujemy lektury:

• Zarządzanie wartością klienta. Pomiar i strategie-Tymoteusz Doligalski,Barbara Dobiegała-Korona
  • Trzy oznaki pracy, która nie daje szczęścia-Patrick Lencioni
  • Pocałuj tę żabę-Tracy Brian
  • Dlaczego nie jesteśmy bogaci-Grzegorz Wójtowicz, Anna Wójtowicz
  • Zarządzanie wiedzą w organizacjach typu born global-Kaja Prystupa-Rządca
  • Jak być dobrym menedżerem. Zestaw wskazówek-Shirley Payne, John Payne
  • Zarządzanie ryzykiem. Ujęcie interdyscyplinarne-Tadeusz Teofil Kaczmarek

SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
    Termin: po zamknięciu listy uczestników
    Miejsce: Rawicz, motel Karczmarz, ulica Nowaka-Jeziorańskiego 8
    Cena szkolenia: 1100 zł +23% VAT. Proponujemy opcję uiszczenia ceny ratalnie – dwanaście rat.
    W cenie wyjazdu zawarty jest menu lunch. Przystawka: Tradycyjna włoska sałata z sera mozzarella i dojrzałych pomidorów. Zupa: Bulion królewski z makaronem i aromatycznymi warzywami . Drugie danie: polędwica wołowa faszerowana pieczarkami, papryką, ogórkiem kiszonym, kiełbasą i boczkiem w sosie grzybowym. Deser: Kieliszek lodów waniliowych w duecie z syropem z kasztanowym. Napoje zimne: . Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .

• Comments are closed.