Pomoc pieniężna na warsztaty HR

Zawiadamiamy iż w ramach funduszu dofinansowań „Podkarpacki Program Infrastrukturalny” na Szkolenia Z Zarządzania Zasobami Ludzkimi dofinansowanie otrzymały opisane poniżej przedsięwzięcia:

• Cykl Szkoleniowy dla Prawników w firmie ARTO
  • Program Szkoleniowy dot. kształtowania kultury organizacyjnej potrzebą nowoczesnego biznesu.
  • implementacja w przedsiębiorstwie BIURO PLUS modelu B2B jako narzędzia komunikacji handlowej z przedsiębiorstwami współpracującymi.
  • „Peptaderm” – opracowanie nowego leku na bazie skróconego analogu cyklolinopeptydu A (cykliczny tetrapeptyd).
  • nowoczesny model Rozpoznawania i Zamiany Mowy na Tekst Uni-MagicScribe
  • innowacyjny lek stosowany w terapii chorób nowotworowych hamujący aktywność czynnika transkrypcyjnego STAT3.
  • sporządzenie technologii utylizacji odpadów wykorzystującej wodę w stanie nadkrytycznym
  • opracowanie i uruchomienie metodyki produkcji segmentowych taśm ściernych szerokich.
  • sporządzenie i uruchomienie nowej linii wzorniczej na europejski rynek okien
  • opracowanie i produkcyjne implementacja specjalistycznego szkła dla upraw szklarniowych.
  • sporządzenie modelu oceny ekoefektywności technologii zrównoważonego rozwoju
  • sporządzenie serwisu społecznościowo-biznesowego nowej generacji.
  • struktura informatyczna B2B do wspólpracy z podmiotami korporacyjnymi gwarancją innowacyjności Dominium S.A.
  • sporządzenie „harmonogramu rozwoju importu” dla firmy „Levant”
  • unowocześnienie platformy fotograficznej VERTIS.pl o profesjonalne e-usługi do zarządzania cyfrowymi zasobami fotograficznymi i bezobsługowej korekcji zdjęć.
  • rozszczerzenie działalności LMT-edukacja Wojciech Syrocki na rynki zagraniczne.
  • systemu B2B wspierajacy wymianę zasobów miedzy producentem pieczywa Piekarnią Galicyjską Sp. zo.o. a partnerami logistycznymi
  • utworzenie i uruchomienie na rynek zdigitalizowanych usług dotyczących tematyki kosmetycznej i zarządzania sobą w czasie.
  • implementacja innowacyjnego systemu B2B do elektronicznej wymiany rejestrów i zarządzania informacją handlową w firmie TMP
  • uruchomienie nowoczesnego procesu elektronicznej wymiany zasobów typu business to business ProSerwis B2B.
  • implementacja systemu informatycznego klasy B2B.
  • implementacja autorskiej technologii produkcji i testowania urządzeń multimedialnych
  • zbudowanie nowoczesnego portalu informacyjno-społecznościowego dla dzieci i ich rodziców z Tarnowa i Nowego Sącza.
  • zbudowanie cyfrowego portalu bazy wiedzy z zakresu prawa PRAWOTEKA.PL
  • wypracowanie cyfrowego serwisu do zdalnego przetwarzania dokumentów cyfrowych
  • wypracowanie zdalnego serwisu pomagającego uczniom w przygotowaniu do obowiązkowej matury z matematyki 2010 – www.ZdajObowiazkowo.pl

Tagi: szkolenia z dotacją, szkolenie załogi