Innowacyjna symulacja na szkolenia team building – licencja

Informujemy naszych Klientów, że w naszej bibliotece gier dla rynku Małych i Średnich Przedsiębiorstw, fundacji niekomercyjnych i urzędów publicznych od ostatniego miesiąca udostępniliśmy symulację integracyjną: Drużynowe zawody w nietypowym wariancie gry w Gwheel (Wstępna nazwa gry jest na razie roboczy – natomiast pokazuje istotę tego modułu.)
Powyższą symulację rekomendujemy na programach z negocjacji, z zarządzania czasem a także na wyjazdach integracyjnych. Symulacja jest użyteczna również na szkolenia motywacyjne. Typowe jej wykorzystanie to Szkolenia Ze Sprzedaży.

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE SYMULACJI:
Tematyka zabawy: rozwój osobisty
Miejsce pochodzenia tego narzędzia dydaktycznego: Rosja
Czas prowadzenia: dwa dni
Liczba uczestników: co najmniej 6, do 19.
Rekwizyty: kajak – sztuk trzy, drabina przegubowa – sztuk pięć, ekierki- sztuk dziesięć, trochę kefiru, paczka oliwkowych farbek, wyciskacz do czosnku

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
PRACOWNIA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, STUDIO URODY VENUS NOWACZYK SYLWIA, Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe „DOLMAR” Ryszard, Lidia, Artur Dobień Spółka Jawna, „DAGAT-ECO” P. Gulczewski, A. Torka, D. Gulczewska, M. Kupczak Spółka jawna, Przedsiębiorstwo Handlowe Chudak sp.j., Przedsiębiorstwo Budownictwa Telekomunikacyjnego Zachód sp. z o.o., MM Brown Polska spółka z ograniczona odpowiedzialnością, Gmina Grodzisk Wielkopolski, Gmina Wolsztyn, Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych „Dziekanka” im. Aleksandra Piotrowskiego w Gnieźnie, Gmina Damasławek, Literackie Towarzystwo Wzajemnej Adoracji „Li-TWA”, Fundacja Medalion i Miecz, Fundacja Promocji Nieprofesjonalnych Zespołów Muzycznych „Promotus”, Polski Związek Bokserski, Stowarzyszenie „Jidełe”, Stowarzyszenie Jeździeckie „Szarża”, Stowarzyszenie Lambda , Stowarzyszenie Rodzin Wielodzietnych – Okręg Warszawski, „Towarzystwo Zwalczania , Warsztat Terapii Zajęciowej Fundacji Pomocy Niepełnosprawnym „Ader”
Gra była też realizowana na studiach podyplomowych „Rolnictwo”

LITERATURA:
Instrukturom uczestniczącym w warsztacie z metodyki gry polecamy opracowania:

• Zarządzanie wartością klienta. Pomiar i strategie-Tymoteusz Doligalski,Barbara Dobiegała-Korona
  • Jednominutowy menedżer-Ken Blanchard
  • Kalendarz spiralny-Christopher Carolan
  • Zbiór gier rozwijających zdolności interpersonalne-Colleen A. Rickenbacher, Edward E.
  • Krytyczny nurt zarządzania-Michał Zawadzki,Łukasz Sułkowski
  • Odkryj się. Przypowieść biznesowa o tym, jak pokonać trzy lęki, które niszczą związek z klientem-Patrick Lencioni
  • Zbuduj swój dream team. Relacje z pracownikami-Grzegorz Szczerba

SZKOLENIE UPRAWNIAJĄCE DO PROWADZENIA TEJ SYMULACJI:
    Data: zostanie podane po zebraniu grupy
    Miejsce: Łapanów, obiekt konferencyjny Lord, ulica Wojska Polskiego, aleja 6
    Opłata za udział: 1100 PLN plus podatek VAT. Oferujemy możliwość uiszczenia ceny ratalnie – dziesięć wpłat.
    W cenie kursu zawarty jest serwowane posiłki. Przystawka: Tatar ze śledzia z orzechami i imbirem. Zupa: grzybowa z ryżem. Drugie danie: Spaghetti Bolognese z wołowiną, sosem pomidorowym z pomidorów pellatti i parmezanem. Deser: Deser lodowy z adwokatem. Napoje zimne: Soki owocowe, Napoje gazowane, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .

• Comments are closed.