Nietypowa gra na szkolenia menedżerskie – warsztat dla coachów

Informujemy Państwa, iż w naszej bibliotece programów dla branży MŚP, organizacji niedochodowych i sektora publicznego od kolejnego kwartału posiadamy grę szkoleniową: Komiczne rozgrywki w niezwykłym wariancie zabawy w pajęczyna (Roboczy tytuł tej zabawy jest jeszcze nie tsaki jak ma być – natomiast odzwierciedla fabułę ćwiczenia.)
Proponowaną symulację rekomendujemy na kursach z negocjacji, z asertywności i na szkoleniach team building. Gra jest polecana także na szkolenia fachowe – jako zabawa integracyjna. Typowe jej użytkowanie to Certyfikowane Szkolenia Sprzedażowe.

KATEGORIA SYMULACJI:
Zakres tematyczny gry: proces grupowy
Miejsce pochodzenia symulacji: Grecja
Czas prowadzenia (nie licząc kwestii organizacyjnych) (nie wliczamy przygotowania rekwizytów): od jednego do dwóch dni – zależne od wariantu
Liczba uczestników: od 8, nie więcej niż 16.
Przedmioty wykorzystywane do prowadzenia gry: narty biegowe – sztuk cztery, klucz nastawny – sztuk pięć, klej biurowy- sztuk dziesięć, trochę płatków śniadaniowych, paczka koloru zieleni butelkowej kredek, zazdrostka

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
Przedsiębiorstwo EKO WODKAN Tomasz Szustek, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „A-Lima-Bis” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Technika Prefabrykacji Betonów PrefEKO s.c., GTC Chwiłowicz Spółka Jawna, ASGARD SPÓŁKA Z ORGANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, KOPRAS Sp. z o.o., Firma Lehr Katarzyna Lehr, Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Gmina Kaźmierz, Powiat Chodzieski, „Zakłady Kórnickie”, Fundacja Correspondance des Arts – Muzeum Książki Artystycznej, Fundacja „Bene Vobis”, Fundacja Promocji Twórczości Nieprofesjonalnej , Międzynarodowa Organizacja Terminologii Specjalistycznej, Stowarzyszenie „Akademia Pełnego Zaangażowania”, Stowarzyszenie Dzieci Poszkodowanych w Wypadkach Drogowych i Losowych , Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Problemami Emocjonalnymi „SPOZA”, Stowarzyszenie Tanga Argentyńskiego, „Towarzystwo Zwalczania , Związek Chórów Kościelnych „Caecilianum”
Symulacja była także rozgrywana na kursach zawosowych z dziedziny „Teologia”

BIBLIOTECZKA:
Szkoleniowcom biorącym udział w szkoleniu z dydaktyki gry polecamy wymienione tutaj opracowania:

 • Kto jest kim. Typy osobowości dla menedżerów-Michal Čakrt
 • Giełda Podstawy inwestowania-Adam Zaremba
 • Istotą przywództwa jest rozmowa-Robin Ryde
 • Prawnicy przyszłości-Richard Susskind
 • Zarządzanie przedsiębiorstwem-Eugeniusz Michalski
 • Anatomia biznesu. Budowanie zespołu-John Adair
 • Współczesne tendencje w zarządzaniu zasobami ludzkimi-małgorzata Tyrańska

  SZKOLENIE TRENERSKIE:
  Data: po zamknięciu listy uczestników
  Miejsce: Czeremcha, zamek Robert”s Port, ulica Przełęczy 16
  Opłata za uczestnictwo: 2000 PLN +23% VAT. Dajemy opcję uiszczenia ceny w ratach – cztery rat.
  W cenie treningu znajduje się serwowane posiłki. Przystawka: Tradycyjne włoskie pieczywo z oliwą i czosnkiem, z soczystymi pomidorami i bazylią.. Zupa: Bulion królewski z makaronem i aromatycznymi warzywami . Drugie danie: Wachlarz grillowanych mięs z sosami w asyście sałatki wiosennej z sosem winegret i ziemniaczków. Deser: strudel z ciasta francuskiego z aromatycznym nadzieniem jabłkowym, podany na ciepło z sosem waniliowym lub z gałką lodów waniliowych. Napoje zimne: Soki ze świeżych owoców. Napoje ciepłe: Kawa, Kawa z mlekiem, Herbata, Cappuccino.

 • Comments are closed.